Raporto gabimin

Ju lutemi të përshkruani gabimin, kështu që ne mund të rregullojmë atë!

Captcha
Ndalo

  Fitoni Para 100% e sigurt:

The Debt

The Debt

Every secret comes with a price. Apr. 11, 2010 (USA, UK, Hungary, Israel) 113 Min. R
Vota juaj: 0
0 0 votes

Video trailer

Fotot

Director

John Madden
Director

Aktoret

Helen Mirren isRachel Singer
Rachel Singer
Sam Worthington isDavid (Young)
David (Young)
Jessica Chastain isRachel (Young)
Rachel (Young)
Marton Csokas isStefan (Young)
Stefan (Young)
Adar Beck isPoliticians Wife
Politicians Wife

Përshkrimi

Spiunazh Thriller fillon në vitin 1997, si lajmi trondit agjentët sekretë në pension të Mossadit Rachel ( Helen Mirren ) dhe Stefan ( Tom Wilkinson ) për ish- kolegun e tyre David ( Ciaran Hinds ). Të tre kanë qenë nderuar për dekada në vendin e tyre për shkak të misionit që ata ndërmorën në vitin 1966, kur treshja e portretizuar, respektivisht, nga Jessica Chastain, Marton Csokas, dhe Sam Worthington, zbuloi një kriminel lufte Nazist ( Jesper Christensen ) në Berlinin lindor. Në rrezik të madh, dhe me kosto të konsiderueshme personale, misioni i ekipit u krye – apo ishte ajo?

Titulli origjinal The Debt
Vlerësimi IMDb 6.9 56,768 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 202 vota

Filma të ngjashëm