Raporto gabimin

Ju lutemi të përshkruani gabimin, kështu që ne mund të rregullojmë atë!

Captcha
Ndalo

  Fitoni Para 100% e sigurt:

The Heat

The Heat

Action's never been so hot! Jun. 27, 2013 (USA) 117 Min. R
Vota juaj: 0
0 0 votes

Video trailer

Fotot

Director

Paul Feig
Director

Aktoret

Sandra Bullock isSarah Ashburn
Sarah Ashburn
Melissa McCarthy isShannon Mullins
Shannon Mullins
Michael Rapaport isJason Mullins
Jason Mullins
Bill Burr isMark Mullins
Mark Mullins
Jane Curtin isMrs. Mullins
Mrs. Mullins

Përshkrimi

Një ekzekutiv i FedEx duhet të transformojë veten fizikisht dhe emocionalisht për ti mbijetuar , pasi airoplani i tij rrëzohet në një ishull të shkretë.

Titulli origjinal The Heat
Vlerësimi IMDb 6.6 138,177 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 1318 vota

Filma të ngjashëm