Raporto gabimin

Ju lutemi të përshkruani gabimin, kështu që ne mund të rregullojmë atë!

Captcha
Ndalo

  Fitoni Para 100% e sigurt:

The Hobbit: The Desolation of Smaug

The Hobbit: The Desolation of Smaug

Beyond darkness... beyond desolation... lies the greatest danger of all. Dec. 11, 2013 (USA, New Zealand) 161 Min. PG-13
Vota juaj: 0
0 0 votes

Video trailer

Fotot

Director

Aktoret

Përshkrimi

Xhuxhët, së bashku me Bilbo Begins dhe Gandalf Gri-në, vazhdojnë kërkimin e tyre për të rifituar Ereborin, atdheun e tyre, nga Smaug. Bilbo Begins zotëron një unazë misterioze dhe magjike.

Titulli origjinal The Hobbit: The Desolation of Smaug
Vlerësimi IMDb 7.9 505,400 vota
Vlerësimi TMDb 7.6 3416 vota

Filma të ngjashëm