Raporto gabimin

Ju lutemi të përshkruani gabimin, kështu që ne mund të rregullojmë atë!

Captcha
Ndalo

  Fitoni Para 100% e sigurt:

The Incredible Burt Wonderstone

The Incredible Burt Wonderstone

Abracatastic! Mar. 14, 2013 (USA) 100 Min. PG-13
Vota juaj: 0
0 0 votes

Video trailer

Fotot

Director

Don Scardino
Director

Aktoret

Steve Carell isBurt Wonderstone
Burt Wonderstone
Jim Carrey isSteve Gray
Steve Gray
Steve Buscemi isAnton Marvelton
Anton Marvelton
Alan Arkin isRance Holloway
Rance Holloway
Jay Mohr isRick the Implausible
Rick the Implausible

Përshkrimi

Burt Wonderstone dhe Anton Marvelton janë magjistarë shumë të njohur në Las Vegas, por Steve Gray një magjistar tjeter i ri paksa i krisur, me menyrën e tij fillon të fitojë shum popullaritet duke nxjerrë jashtë loje Burt Wonderstone dhe Anton Marvelton, por nuk mbaron me kaq dy shokët Burt Wonderstone dhe Anton Marvelton bëjnë diçka shumë të guximshme që do tu rikthejë besimin dhe famën tek publiku.

Titulli origjinal The Incredible Burt Wonderstone
Vlerësimi IMDb 5.9 61,979 vota
Vlerësimi TMDb 5.3 645 vota

Filma të ngjashëm