Raporto gabimin

Ju lutemi të përshkruani gabimin, kështu që ne mund të rregullojmë atë!

Captcha
Ndalo

  Fitoni Para 100% e sigurt:

The Last House on the Left

The Last House on the Left

If someone hurt someone you love, how far would you go to get revenge? Mar. 13, 2009 (USA) 110 Min. R
Vota juaj: 0
0 0 votes

Video trailer

Fotot

Director

Aktoret

Përshkrimi

Pasi një nga bandë psikopatësh rrëmbejnë dhe sulmojnë brutalisht dy vajza, gjejnë strehim në një shtëpi pushimi që i përket prindërve të një prej viktimave. Kur e ëma dhe i ati i viktimës mësojnë histori tragjike, bëjnë që tre të huajit të mallkoj ditën që hynë në shtëpinë e fundit në të majtë.

Titulli origjinal The Last House on the Left
Vlerësimi IMDb 6.6 70,191 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 302 vota

Filma të ngjashëm