Raporto gabimin

Ju lutemi të përshkruani gabimin, kështu që ne mund të rregullojmë atë!

Captcha
Ndalo

  Fitoni Para 100% e sigurt:

The Model

The Model

Feb. 11, 2016 (Denmark) 105 Min. N/A
Vota juaj: 10
10 4 votes

Video trailer

Fotot

Director

Aktoret

Ed Skrein isShane White
Shane White
Marco Ilsø isFrederik
Frederik
David L. Price isThe Real Estate Agent
The Real Estate Agent
Mehdi Senoussi isMan on motorbike
Man on motorbike

Përshkrimi

Filmi tregon historinë e një modeleje të re të quajtur Ema, e cila lufton për të hyrë në skenën e modës së Parisit dhe që shfaq një ndjenjë fiksimi të rrezikshëm për fotografin e modës, Shejn Uajt.

Titulli origjinal The Model
Vlerësimi IMDb 5.9 1,675 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 21 vota

Filma të ngjashëm