Raporto gabimin

Ju lutemi të përshkruani gabimin, kështu që ne mund të rregullojmë atë!

Captcha
Ndalo

  Fitoni Para 100% e sigurt:

The Mortal Instruments: City of Bones

The Mortal Instruments: City of Bones

You have been chosen Aug. 21, 2013 (USA, Germany, Canada) 130 Min. PG-13
Vota juaj: 0
10 2 votes

Video trailer

Fotot

Director

Harald Zwart
Director

Aktoret

Lily Collins isClary Fray
Clary Fray
Kevin Zegers isAlec Lightwood
Alec Lightwood
Jemima West isIsabelle Lightwood
Isabelle Lightwood
Robert Sheehan isSimon Lewis
Simon Lewis
Lena Headey isJocelyn Fray
Jocelyn Fray
Jared Harris isHodge Starkweather
Hodge Starkweather
Aidan Turner isLuke Garroway
Luke Garroway
Godfrey Gao isMagnus Bane
Magnus Bane

Përshkrimi

Kur mamaja e saj zhduket, Kleri Frei mëson se e ka prejardhjen nga një brez luftëtarësh që mbrojnë botën tonë nga demonët. Ajo bashkon forcat me të tjerët si ajo dhe niset për në Nju Jorkun tjetër të quajtur Bota e errët.

Titulli origjinal The Mortal Instruments: City of Bones
Vlerësimi IMDb 5.9 111,253 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 1149 vota

Filma të ngjashëm