Raporto gabimin

Ju lutemi të përshkruani gabimin, kështu që ne mund të rregullojmë atë!

Captcha
Ndalo

  Fitoni Para 100% e sigurt:

The Numbers Station

The Numbers Station

The code has never been compromised. Until now. Apr. 18, 2013 (UK, Belgium, USA) 90 Min. R
Vota juaj: 0
0 0 votes

Video trailer

Fotot

Director

Aktoret

Përshkrimi

Nje ish-agjent i zi dhe nje grua e re qe ai eshte caktuar per ta mbrojtur, luftojne per mbijetese pas nje sulmi te papritur.

Titulli origjinal The Numbers Station
Vlerësimi IMDb 5.6 16,222 vota
Vlerësimi TMDb 5.3 180 vota

Filma të ngjashëm