Raporto gabimin

Ju lutemi të përshkruani gabimin, kështu që ne mund të rregullojmë atë!

Captcha
Ndalo

  Fitoni Para 100% e sigurt:

The Other Half

The Other Half

Mar. 11, 2016 (Canada) 103 Min. N/A
Vota juaj: 0
0 0 votes

Video trailer

Fotot

Përshkrimi

Një femër me sëmundje bipolare dhe një mashkull i hidhëruar shpirtërisht luftojnë të kenë një jetë të thjeshtë.

Titulli origjinal The Other Half
Vlerësimi IMDb 7.6 64 vota
Vlerësimi TMDb 7 3 vota

Filma të ngjashëm