Raporto gabimin

Ju lutemi të përshkruani gabimin, kështu që ne mund të rregullojmë atë!

Captcha
Ndalo

  Fitoni Para 100% e sigurt:

The Three Musketeers

The Three Musketeers

Every legend has a new beginning. Aug. 31, 2011 (Germany, France, UK) 110 Min. PG-13
Vota juaj: 0
0 0 votes

Video trailer

Fotot

Director

Aktoret

Orlando Bloom isDuke of Buckingham
Duke of Buckingham
Christoph Waltz isCardinal Richelieu
Cardinal Richelieu
Freddie Fox isKing Louis XVIII of France
King Louis XVIII of France

Përshkrimi

Artagnan sëbashku me tre muskutjerë ish-legjendarë bashkohën për të mposhtur një agjente të dyfishtë dhe punëdhënesin te cilët kishin plan të zaptonin fronin Francez dhe futjen e Europës në luftë.

 

Titulli origjinal The Three Musketeers
Vlerësimi IMDb 5.8 90,944 vota
Vlerësimi TMDb 5.5 692 vota

Filma të ngjashëm