Raporto gabimin

Ju lutemi të përshkruani gabimin, kështu që ne mund të rregullojmë atë!

Captcha
Ndalo

  Fitoni Para 100% e sigurt:

The Whistleblower

The Whistleblower

Nothing is more dangerous than the truth. Sep. 13, 2010 (Canada, Germany) 112 Min. R
Vota juaj: 0
0 0 votes

Video trailer

Fotot

Director

Aktoret

Rachel Weisz isKathryn Bolkovac
Kathryn Bolkovac
Vanessa Redgrave isMadeleine Rees
Madeleine Rees
Monica Bellucci isLaura Leviani
Laura Leviani
Nikolaj Lie Kaas isJan Van Der Velde
Jan Van Der Velde
Luke Treadaway isJim Higgins
Jim Higgins
Liam Cunningham isBill Hines
Bill Hines

Përshkrimi

Një dramë e bazuar në ngjarjen e Katarina Bolkovak, një police në Nebraska e cila ka shërbyer si paqeruajtëse pas luftës në Bosnjë dhe zbuloi OKB-në për një skandal.

Titulli origjinal The Whistleblower
Vlerësimi IMDb 7.2 25,786 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 118 vota

Filma të ngjashëm