Raporto gabimin

Ju lutemi të përshkruani gabimin, kështu që ne mund të rregullojmë atë!

Captcha
Ndalo

  Fitoni Para 100% e sigurt:

This Is the End

This Is the End

Nothing ruins a party like the end of the world. Jun. 12, 2013 (USA) 107 Min. R
Vota juaj: 0
0 0 votes

Video trailer

Fotot

Director

Seth Rogen
Director

Aktoret

James Franco isJames Franco
James Franco
Jonah Hill isJonah Hill
Jonah Hill
Seth Rogen isSeth Rogen
Seth Rogen
Jay Baruchel isJay Baruchel
Jay Baruchel
Danny McBride isDanny McBride
Danny McBride
Craig Robinson isCraig Robinson
Craig Robinson
Michael Cera isMichael Cera
Michael Cera
Emma Watson isEmma Watson
Emma Watson
Mindy Kaling isMindy Kaling
Mindy Kaling
David Krumholtz isDavid Krumholtz
David Krumholtz

Përshkrimi

Ndërkohë që po festonin tek shtëpia e James Franco, Seth Rogen, Jay Baruchel, dhe shumë vipa të tjerë përballen me Apokalipsin.

Titulli origjinal This Is the End
Vlerësimi IMDb 6.7 322,838 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 1899 vota

Filma të ngjashëm