Raporto gabimin

Ju lutemi të përshkruani gabimin, kështu që ne mund të rregullojmë atë!

Captcha
Ndalo

  Fitoni Para 100% e sigurt:

Trust

Trust

What took her family years to build, a stranger stole in an instant. Apr. 01, 2011 (USA) 104 Min. R
Vota juaj: 0
0 0 votes

Video trailer

Fotot

Director

Aktoret

Clive Owen isWilliam "
William "
Catherine Keener isLynn Cameron
Lynn Cameron
Liana Liberato isAnnie Cameron
Annie Cameron
Jason Clarke isFBI Agent Doug Tate
FBI Agent Doug Tate
Viola Davis isGail Friedman
Gail Friedman
Spencer Curnutt isPeter Cameron
Peter Cameron
Aislinn DeButch isKatie Cameron
Katie Cameron

Përshkrimi

Një familje periferike është  xhavalitur kur Katërmbëdhjet vjeçarja Ani priti dashurin e saj të parë në internet. Pas disa muajsh komunikim nëpërmjet bisedën në linjë dhe telefon, Ani zbulon se miku i saj nuk është ai që  pretendonte të ishte në fillim. është tronditur në mosbesim, prindërit e saj janë hidheruar nga veprimet e vajzës së tyre dhe luftën e saj se si ajo vjen me atë që ka ndodhur një herë në jetën e pafajshme.

Ajo është  vënë në shënjestër nga një abuzues seksual online…

Titulli origjinal Trust
Vlerësimi IMDb 7.0 35,279 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 220 vota

Filma të ngjashëm