Raporto gabimin

Ju lutemi të përshkruani gabimin, kështu që ne mund të rregullojmë atë!

Captcha
Ndalo

  Fitoni Para 100% e sigurt:

Wanted

Wanted

Choose your destiny. Jun. 12, 2008 (USA, Germany) 110 Min. R
Vota juaj: 0
0 0 votes

Video trailer

Fotot

Director

Aktoret

Përshkrimi

Një llogaritar mëson se është djali i një vrasësi profesional dhe i posedon të njejta aftësi mbinjerëzore për të vrarë.
Titulli origjinal Wanted
Vlerësimi IMDb 6.7 308,107 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 1949 vota

Filma të ngjashëm