Raporto gabimin

Ju lutemi të përshkruani gabimin, kështu që ne mund të rregullojmë atë!

Captcha
Ndalo

  Fitoni Para 100% e sigurt:

Where the Truth Lies

Where the Truth Lies

Oct. 07, 2005 (Canada, UK) 107 Min. R
Vota juaj: 0
0 0 votes

Video trailer

Fotot

Director

Atom Egoyan
Director

Aktoret

Përshkrimi

K. O’Connor, një gazetare e re e njohur për profilet e saj të famshme, është konsumuar me zbulimin e së vërtetës së një incidenti të varrosur në kohë e cila prekë jetën dhe karrierën e ekipit të showbiz Vince Collins dhe Lanny Morris.

Titulli origjinal Where the Truth Lies
Vlerësimi IMDb 6.5 15,239 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 43 vota

Filma të ngjashëm