Raporto gabimin

Ju lutemi të përshkruani gabimin, kështu që ne mund të rregullojmë atë!

Captcha
Ndalo

  Fitoni Para 100% e sigurt:

World War Z

World War Z

Remember Philly! Jun. 20, 2013 (USA) 116 Min. PG-13
Vota juaj: 0
10 1 vote

Video trailer

Fotot

Director

Marc Forster
Director

Aktoret

Brad Pitt isGerry Lane
Gerry Lane
Mireille Enos isKaren Lane
Karen Lane
Abigail Hargrove isRachel Lane
Rachel Lane
Sterling Jerins isConstance Lane
Constance Lane
James Badge Dale isCaptain Speke
Captain Speke
Elyes Gabel isAndrew Fassbach
Andrew Fassbach
David Andrews isNavy Captain Mullenaro
Navy Captain Mullenaro
Ludi Boeken isJurgen Warmbrunn
Jurgen Warmbrunn
Fana Mokoena isThierry Umutoni
Thierry Umutoni

Përshkrimi

Shtetet e bashkuara punesojne Geri Lejn te shetise gjithe boten qe te gjeje nje kure qe te ndaloje epidemine Zombi qe ka prekur gjith boten dhe qe rrezikon shfarrosjen e njerezimit…

Titulli origjinal World War Z
Vlerësimi IMDb 7.0 485,503 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 4319 vota

Filma të ngjashëm