Raporto gabimin

Ju lutemi të përshkruani gabimin, kështu që ne mund të rregullojmë atë!

Captcha
Ndalo

  Fitoni Para 100% e sigurt:

Zatoichi: The Last

Zatoichi: The Last

May. 29, 2010 (Japan, France) 131 Min. N/A
Vota juaj: 0
0 0 votes

Video trailer

Fotot

Director

Aktoret

Përshkrimi

Shpatari i verbër me emrin Zatoiçi, përpiqet të bëjë një jetë të qetë dhe normale me të shoqen e tij, por provokohet për një betejë dhe…

Titulli origjinal Zatôichi: The Last
Vlerësimi IMDb 5.4 296 vota
Vlerësimi TMDb 4.6 4 vota

Filma të ngjashëm